Nezávislí

Prachatice

volte

MOTO: „Dobrý hospodář myslí na budoucnost, nerozdává z cizího a nežije na úkor budoucích generací“

O nás

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si Vám představit kandidátku prachatických NEZÁVISLÝCH. Naším cílem je oslovit co nejširší okruh občanů, kterým není lhostejný osud města, ve kterém žijeme. Chceme být důstojnou alternativou zavedeným politickým stranám a známým současným politickým uskupením, které v našem městě již působí. Myslíme si, že při práci pro město není nutné být straníkem a tak jsme se rozhodli kandidovat pod hlavičkou hnutí NEZÁVISLÍ, abychom tak zdůraznili naši nezávislost. Ze svých zkušeností a současné praxe fungování Rady a Zastupitelstva města máme někdy pocit, že stranickost může být i nevýhodou. Některé stranické předsudky a doktríny mohou být často překážkou k rozumné dohodě a kompromisu, který je pro rozvoj města tolik potřebný. Chtěli bychom tak plnit spíš funkci tmelící a povznést se nad hašteřením některých osob i stran.
Nechceme politikařit, stranické šarvátky ať si nechají naši politici v parlamentu v Praze. Chceme pracovat pro město. Na kandidátce tak naleznete včetně mé osoby celkem tři kandidáty, kteří již v současném zastupitelstvu působí a byli tak spojeni se současným slušným rozvojem našeho města a vždy se svým postojem snažili stát na straně slušného, konstruktivního a nepopulistického řešení celé plejády návrhů, které se na plénu zastupitelstva projednávaly. Snahou bylo, aby se na kandidátce objevili slušní lidé – kandidáti, kteří mohou svými postoji a názory našemu městu něco přinést a budou dostatečnou zárukou rozvoje, prosperity ale především slušnosti, která poslední dobou často v mezilidských vztazích chybí. Kandidáti, z nejširšího spektra života v našem městě.
Naleznete zde tak vedoucí představitele významných institucí působících v našem městě, manažery, řadu odborníků ve svých profesích, techniky, drobné živnostníky, lékaře, zdravotnický personál, pedagogy, soukromého zemědělce, poštovní doručovatelku, číšníka i zástupce seniorů. Své zastoupení mají i všechny tři osady spadající pod naše město. Někteří kandidáti jsou významnými sportovci, kteří skvěle reprezentují naše město, ale i představitelé různých zájmových kulturních, společenských a sociálních spolků, dobrovolných hasičů, mysliveckého sdružení, výtvarník, členové seniorských i sociálních organizací působících v našem městě.

Sdružení nezávislých kandidátů do komunálních voleb 2022

 
Pojďme společně dál…
hospic
domov-mv
dmk
+17
°
C
+20°
+
Prachatice
Čtvrtek, 18
7 denní předpověď