Nezávislí

Prachatice

volte

MOTO: „Dobrý hospodář myslí na budoucnost, nerozdává z cizího a nežije na úkor budoucích generací“

Milí pacienti,

dovoluji si Vás informovat o fungování mé ambulance.

Bohužel i naše praxe je v současné době limitována nedostatkem ochranných prostředků a tak i naše ordinace funguje v nouzovém režimu.

Snažíme se chránit Vás – naše pacienty! Prosíme, odložte, v zájmu vlastního zdraví, návštěvu naší ordinace a kontaktujte nás telefonicky – číslo telefonu: 702 086 686.

Jsme k zastižení ve standardní pracovní době v ordinaci v Prachaticích a ve Vodňanech. V tuto chvíli tuto možnost využívá většina našich pacientů, a proto Vás prosíme o trpělivost.

Z výše uvedených důvodu Vás žádám, abyste nechodili na dříve stanovené kontroly, preventivní prohlídky, pracovně-lékařské prohlídky, prohlídky pro posudkovou činnost (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.).

Je možné, abychom Vám elektronicky vystavili a zaslali recept nebo pracovní neschopnost. Pracovní neschopnost lze prodloužit nebo ukončit i bez Vaší přítomnosti, pouze si koncem měsíce zavolejte.

V případě, že máte plánovaný operační zákrok, zjistěte, zda tento výkon nebyl odložen případně zrušen.

Prosím akceptujte, že neprovádíme náběry na koronavirus! Pokud byste měli o náběry zájem, obraťte se na infekční oddělení nemocnice v Českých Budějovicích (nově také ve Strakonicích), avšak po předchozí domluvě s epidemiologem. Vyšetření se provádí pouze v indikovaných případech, nedělají se plošně.

Pokud se na Vás vztahuje karanténa, či máte klinické příznaky, kontaktujte rovnou hygienickou stanici. V žádném případě nechoďte do ordinace s teplotami!

Vzhledem k okolnostem si Vás dovolím požádat, abyste dodržovali základní hygienické předpisy. Noste roušky na ulici, pokud jdete na nákup, na úřady, či do jakékoli čekárny. Dezinfikujte si ruce, kliky, pracovní plochy. Chráníte tím nejen sebe, Vaši rodinu, ale i nás, kteří chodíme do práce.

Přeji všem hodně zdraví z ordinací Prachatice, Vodňany a Záchranné služby.

MUDr. Zsolt Kecskeméthy

 

Otevírací doba lékárny Vila

Lékárna Vila je v současné době v provozu bez omezení v době od 7.00 do 15.00. Dovolím si upozornit, že v tuto chvíli nejsou k  prodeji roušky a dezinfekce. Vitaminů a léků proti teplotám je dostatek.

Další články…

hospic
domov-mv
dmk
+17
°
C
+20°
+
Prachatice
Čtvrtek, 18
7 denní předpověď