Nezávislí

Prachatice

volte

MOTO: „Dobrý hospodář myslí na budoucnost, nerozdává z cizího a nežije na úkor budoucích generací“

Miroslav Přída

Miroslav Přída

požární technik

Rok narození: 1985, Mladá Boleslav
Trvalé bydliště: Nám. Přátelství, Prachatice
Zaměstnání: požární technik
Politická příslušnost: bezpartijní
Kontakt pro voliče: e-mail: prida.m@seznam.cz

Stručný životopis:
Stav:
ženatý – 2 synové
Vzdělání:

  • 2001 – 2005 – VOŠ a SPŠ Volyně, obor Nábytkářská dřevařská výroba se zaměřením na dřevěné konstrukce

Zaměstnání:

  • 2005 – 2006 – Dělník (později předák) v dřevovýrobě u firmy Inter Industry Group. Zde jsem pracoval 14 měsíců. Mou pracovní náplní bylo zajištění přípravy dílů ke konečné kompletaci.
  • 2006 – 2007 – Rozpočtář a přípravkář do výroby u firmy na výrobu eurooken a vchodových dveří Karel Bauer s.r.o. Zde jsem pracoval jeden rok. Mou pracovní náplní bylo zpracovávání cenových nabídek na eurookna a objednávání materiálu pro výrobu.
  • 2008 – dosud – V roce 2008 jsem složil státní zkoušky odborné způsobilosti a začal pracovat u společnosti VONDRES s.r.o. jako odborně způsobilá osoba v oblasti požární ochrany. Provádím preventivní požární prohlídky, školení zaměstnanců o požární ochraně, zpracovávám dokumentace požární ochrany a kontroluji požárně bezpečnostní zařízení (např. požární uzávěry, pož. nátěry atd.)

Záliby:

  • Dobrovolní hasiči – působím jako zástupce velitele SDH Oseky. Podílím se na organizaci soutěží a činnostech související s chodem SDH. Provozuji požární sport.
  • Ochotnické divadlo HEROS (herci Oseky) – zde působím již několik let. Hrál jsem ve hře Záskok a Dobytí severního pólu z repertoáru Divadla Járy Cimrmana
Miroslav Přída
hospic
domov-mv
dmk
+17
°
C
+20°
+
Prachatice
Čtvrtek, 18
7 denní předpověď